Ke správnéme chodu našeho eshopu využíváme ukládání cookies ve Vašem prohlížeči. Pro udělení souhlasu a uzavření tohoto okna prosím potvrďte tuto zprávu.

STŘÍBRNÁ MINCE (TVAR) 1 Kg SOVA Z ATHÉN

25 597,00 Kč
S DPH
Počet

Cena výkupu:

15 910,79 Kč S DPH

STŘÍBRNÁ MINCE (TVAR SLITEK) 1 KG SOVA Z ATHÉN 

                   

                       

S ryzostí 999,9/1000 Ag dodáváme tuto minci v originálním plastovém obalu přímo z mincovny 

                 

Motivem lícní strany je sova, talisman SAMOTNÉ BOHYNĚ PALLAS ATHÉNY, která na sebe často brala podobu sovy. Motiv je inspirován legendární TETRADRACHMOU - masivní stříbrnou mincí, která byla již před více než 2 000 lety nejrozšířenějším platidlem starověkého světa. Původní mince zobrazuje ušlechtilou sovu Athena Noctua. Lícní strana dále nese starověké symboly olivovou ratolest a půlměsíc písmena AOEvyobrazení  nejdéle vládnoucí královny britského impéria Alžběty II., nominální hodnotu 50 DOLLARS, rok ražby 2021, informace o váze a ryzosti. 

               

Rubová strana nese logo a jméno renomované japonské společnosti ASAHI, která je členem LONDÝNSKÉ BURZY LBMA a jejíž produkty splňují NEJVYŠŠÍ STANDARDY KVALITY GOOD DELIVERY, dále nese informace o váze, ryzosti a "razítko" rafinérie. 

            

Dodáváme originální balení přímo z mincovny. Osobní převzetí je možné v Praze, po dohodě také jinde v ČR. Standardně doručujeme prostřednictvím České pošty formou pojištěného cenného balíku. Platba při převzetí nebo bankovním převodem. 

                

Jsme prodejcem s registrací u Puncovního úřadu ČR, ručíme za původ a originalitu veškerého námi nabízeného zboží.

Parametry

Materiál:
Stříbro - Ag - Argentum