Ke správnéme chodu našeho eshopu využíváme ukládání cookies ve Vašem prohlížeči. Pro udělení souhlasu a uzavření tohoto okna prosím potvrďte tuto zprávu.

STŘÍBRNÁ MINCE 1 OZ MARVEL CAPTAIN AMERICA 2019

1 950,00 Kč
S DPH
Počet
skladem ihned k dodání

Cena výkupu:

494,88 Kč S DPH

Stříbrná mince 1 oz MARVEL CAPTAIN AMERICA 2019

 

Tato mince je šestým vydáním série MARVEL od mincovny v Perthu. Captain America je super voják v důsledku experimentu nazvaného Project: Rebirth, během druhé světové války. Je také alter egem Steva Rogerse. Projekt: Znovuzrození, snaha o vytvoření dokonalého člověka / vojáka, který by pomohl ve válce s využitím síly, rychlosti, vytrvalosti, obratnosti a inteligence, byl úspěšný, ale na konci války byl zakryt. Steve Rogers dostal své krycí jméno „Captain America“ a byl během nepřátelské bitvy odstřelen do studených severoatlantických vod. Nikdy nebyl nalezen a považován za mrtvého, i když ve skutečnosti byl zmrazen v čase a roky později by ho našli a oživili tým Avengers.

Captain America nedávno hrál ve filmu Marvel Comics, Avengers: Endgame, spolu s dalšími superhrdiny Avengers, který byl uveden v dubnu 2019. Film se odehrává po událostech Avengers: Infinity War z roku 2018, kde je vesmír v troskách kvůli k činům super padoucha Thanose. Zbývající mstitelé, včetně Captain American, Hulka, Black Widow, Thora a Iron Mana, musí přijít na způsob, jak porazit Thanose a přivést planetu a vesmír do předchozího stavu.

Standardně doručujeme dopravu prostřednictvím České pošty formou pojištěného cenného psaní. Platba při převzetí nebo bankovním převodem.

            

Jsme prodejcem s registrací u Puncovního úřadu ČR, ručíme za původ a originalitu veškerého námi nabízeného zboží.