Ke správnéme chodu našeho eshopu využíváme ukládání cookies ve Vašem prohlížeči. Pro udělení souhlasu a uzavření tohoto okna prosím potvrďte tuto zprávu.

Zlatá 1 Oz mince Obři doby ledové - Jelen obrovský 2019

65 715,00 Kč
S DPH
Počet
k vyzvednutí nebo odeslání do 3-5 pracovních dnů od přijetí platby

Cena výkupu:

41 671,41 Kč S DPH

Zlatá 1 Oz mince Obři doby ledové - Jelen obrovský  2019

                

Investiční zlatá mince ražená v německé mincovně Leipziger Edelmetallverarbeitung GmbH v roce 2019 o váze 1 Oz (31.1 g) v ryzosti nejčistšího 99.99% zlata je součástí série Giants of the Ice Age, která během čtyř let představí osm obrů doby ledové. Představitelem druhé mince série je Jelen obrovský (Megaloceros giganteus).

                       

Rub mince zachycuje na pozadí nehostinné stepi jelena obrovského s impozantním parožím. Motiv mince doplňuje název série "GIANTS OF THE ICE AGE", váha a ryzost. Na vnějším okruží mince jsou vyobrazeny siluety všech osmi zvířat série v pořadí emise. Motiv jelena je zapuštěný a zvýrazněný leštěným provedením, siluety ostatních zvířat naopak vystupují nad povrch mince. V dolní části jsou uvedeny rok emise a individuální sériové číslo mince, které odpovídá označení na certifikátu.

                     

Líc zobrazuje státní znak Ghanské republiky, v dolní části mince je uveden nápis "REPUBLIC OF GHANA" a nominální hodnota.

Standardně doručujeme dopravu prostřednictvím České pošty formou pojištěného cenného balíku. Platba při převzetí nebo bankovním převodem. 

                     

Jsme prodejcem s registrací u Puncovního úřadu ČR, ručíme za původ a originalitu veškerého námi nabízeného zboží.