Zboží u kterého je uvedeno skladem ihned k dodání odesíláme následující pracovní den.

U zboží k vyzvednutí nebo odeslání do 3-5 pracovních dnů od přijetí platby odesíláme zpravidla do 3-5 pracovních dnů, pokud je u zboží uveden pozdější termín, odesíláme v tomto termínu.

Objednávky jsou odesílány vždy s posledním dodaným zbožím z objednávky.

Zásilky odesíláme prostřednictvím České pošty jako cenný balík nebo cenné psaní se sledováním. Zásilky jsou pro přepravu v ČR pojištěny na plnou hodnotu zásilky do max. 1 mil. Kč. Zásilky nad 1 mil. Kč doručujeme individuálně po celé ČR a SR.

Zásilky zasílané na území SR jsou pojištěné bohužel jen do částky 25.000,- Kč. Na vaši žádost můžeme zásilku na SR poslat jiným dopravcem. Berte prosím na vědomí, že přeprava cenin do zahraničí se řídí zvlášními pravidly a někteří dopravci tyto zásilky vůbec nepřepravují. Mezinárodní zasilatelské společnosti jako UPS nebo FedEx tyto zásilky přepravují, náklady na pojištění na částky cenných zásilek u těchto společnosti je vysoké.

Poštovné zahrnuje manipulaci, balné a poštovné. Přepravní a manipulační poplatky se liší podle celkové hmotnosti a hodnoty zásilky. 

K již vytvořené objednávce není možné přidávat další zboží, musí se tak vytvořit objednávka nová, u které se poté znovu účtuje poštovné a balné. Ve vyjimečných případech můžeme na vaši žádost objednávky poslat najednou za jedno poštovné.

Vždy se tedy ujistěte, zdali je Vaše objednávka kompletní.

Máte-li zájem o diskrétní doručení, napište tento požadavek do objednávky. V takovém případě zásilku odesíláme na nejbližší poštu Vaší adresy, kde si ji následně vyzvednete. 

Osobní odběr

K osobnímu odběru vyzýváme telefonicky nebo emailem. Z důvodu bezpečnosti, diskrétnosti a komfortu kupujících je možné zásilku vyzvednout pouze po předchozí dohodě.

Při osobním převzetí je možné vybrat si další zboží v našem Pražském showroomu. V případě zájmu si na Vás vyhraníme více času a probereme Vaše další investice do drahých kovů.

Osobní konzultace a pomoc s výběrem

V případě, že máte zájem o nákup zboží a potřebujete poradit s výběrem, neváhejte se na nás obrátit telefonicky nebo prostřednictvím našeho chatu. Rádi vás také přivítáme osobně na našem showroomu, kde si můžete před vašim nákupem zboží prohlédnout. Osobní schůzku si prosím objednejte telefonicky nebo emailem. Z důvodu bezpečnosti, diskrétnosti a komfortu kupujících se může stát, že při nenahlášené návštěvě se vám nebudeme moci věnovat.