Ke správnéme chodu našeho eshopu využíváme ukládání cookies ve Vašem prohlížeči. Pro udělení souhlasu a uzavření tohoto okna prosím potvrďte tuto zprávu.

Zboží u kterého je uvedeno skladem ihned k dodání odesíláme zpravidla následující pracovní den.

U zboží k vyzvednutí nebo odeslání do 3 pracovních dnů od přijetí platby odesíláme zpravidla do 3 pracovních dnů, pokud je u zboží uveden pozdější termín, odesíláme v tomto termínu.

Objednávky jsou odesílány vždy s posledním dodaným zbožím z objednávky.

Zásilky odesíláme prostřednictvím České pošty jako cenný balík nebo cenné psaní se sledováním. Zásilky jsou pojištěny na plnou hodnotu zásilky do max. 1 mil. Kč. Zásilky nad 1 mil. Kč doručujeme individuálně po celé ČR a SR.

Poštovné zahrnuje manipulaci, balné a poštovné. Přepravní a manipulační poplatky se liší podle celkové hmotnosti a hodnoty zásilky. 

K již vytvořené objednávce není možné přidávat další zboží, musí se tak vytvořit objednávka nová, u které se poté znovu účtuje poštovné a balné

Vždy se tedy ujistěte, zdali je Vaše objednávka kompletní.

Máte-li zájem o diskrétní doručení, napište tento požadavek do objednávky. V takovém případě zásilku odesíláme na nejbližší poštu Vaší adresy, kde si ji následně vyzvednete na základě kódu. 

Osobní odběr

K osobnímu odběru vyzýváme telefonicky nebo emailem. Z důvodu bezpečnosti, diskrétnosti a komfortu kupujících je možné zásilku vyzvednout pouze po předchozí dohodě.

Při osobním převzetí je možné vybrat si další zboží v našem Pražském showroomu. V případě zájmu si na Vás vyhraníme více času a probereme Vaše další investice do drahých kovů.