Cena zboží je z vaší strany fixována v posledním kroku objednávky v košíku kliknutím na tlačítko "ZÁVAZNĚ OBJEDNAT".

Fixace probíhá 24 hodin denně 7 dní v týdnu.

Po závazné objenávce můžete provést také platbu za objednávku.

Vámi zafixovanou cenu vám potvrdíme v běžnou pracovní dobu, tj. po-pá, 9-16h v řádu minut. Mimo tuto dobu může dojít k potvrzení objednané ceny se zpožděním.

Jako potvrzení vám přijde email, v případě kdy jste pro úhradu zvolili bankovní převod, také znovu infomace o platebních podmínkách.

Potvrzením objednávky v našem obchodě je cena zboží ze strany zákazníka závazná. Zrušení objednávky je možné jen při zaplacení poplatku za zrušení. Poplatek vypočítáváme jako rozdíl mezi cenou prodejní a cenou výkupní v momentě fixace. Není-li stanovena, určí se jako cena ryzího kovu x aktuální cena ryzího kovu na burze x váha ryzího kovu v objednaném zboží. 

Ceny produktů zlata a stříbra jsou závislé na cenách světových burz komodit a měn. Se zlatem a stříbrem se obchoduje v USD případně EUR. Finální cena produktu je tak závislá na cenách komodit a měnových párů USD/EUR a EUR/CZK.

Při mimořádných událostech nebo v případě objednávky mimo pracovní dobu může dojít k situaci, že fixovanou cenu nemůžeme potvrdit. V takovém případě, Vás kontaktujeme a dohodneme nové podmínky obchodu. Do současné chvíle, kdy jsme odbavili více než 9000 objednávek jsme nikdy neměnili cenu, kterou si zákazník fixoval piř dokončení objendávky. Pochopitelně nemůžeme zaručit, že se na trhu neobjeví mimořádná událost, v našem systému dojde k technické nebo lidské chybě. Pro tyto případy si vyhrazjeme právo dohodnout nové podmínky obchodu.