Vítejte v internetovém obchodě GOLD & SILVER (obchodní značka) provozovaném společností NICE GHOST s.r.o. (právní subjekt dodávající zboží).

Společnost NICE GHOST s.r.o. je řádně registrována na puncovním úřadě.

Dodáváme investiční a sběratelské zlato a stříbro světových mincoven a sléváren, jejichž jsme hrdým partnerem. Jsme 100% česká společnost, s více než desetiletou historií. Jediným vlastníkem společnosti je pan Ivan Slavický.

V roce 2021 jsme dodali zboží v celkové hodnotě 180 mil. Kč. Vzhledem k aktuální zvýšené poptávce po kovech, dodáváme měsíčně našim zákazníkům zboží v hodnotě 30-40mil. Kč.

Nabízíme nejen prodej, ale také výkup zlata a stříbra.

Vykoupíme investiční zlato a stříbro za ceny, které jsou uvedené na našich stránkách, bez ohledu na to u kterého prodejce bylo koupeno.

Díky našemu vlastnímu skladu, ve kterém máme uloženo zboží v řádu desítek miliónů korun, dodáváme nejčastěji prodávané investiční slitky obratem nebo v řádu dnů.

Ceny dodávaných kovů fixujeme vždy ihned po potvrzení vaší objednávky.

Jako finančně silný obchodník s drahými kovy nepodmiňujeme fixaci ceny vaší platbou. Platbu za zboží můžete provést v dostatečné časové lhůtě, nejpozději však při předání zboží. Platit za zboží můžete pohodlně bankovním převodem na dobírku nebo hotově.

V našem obchodě naleznete široký sortiment jak investičních, tak sběratelských zlatých a stříbrných mincí a slitků. V případě, že u nás nenajdete vámi poptávané zboží, neváhejte se na nás obrátit. Zajišťujeme také individuální dodávku.

Nezávislé reference vidíte níže na nezávislém portálu aukro - naše reference.

Máte-li jakékoliv další dotazy, neváhejte nás kontaktovat.

Rádi Vás osobně přivítáme v našem showroomu v Praze, ve kterém si můžete osobně prohlédnout široký sortiment nabízeného zboží. Vybrané zboží si rovnou také můžete na místě zaplatit a odnést.