Vítejte v internetovém obchodě GOLD & SILVER (obchodní značka) provozovaném společností NICE GHOST s.r.o. (právní subjekt dodávající zboží). Společnost NICE GHOST s.r.o. je řádně registrována na puncovním úřadě.

Investiční a sběratelské zlato a stříbro

Dodáváme investiční a sběratelské zlato a stříbro světových mincoven a sléváren, jejichž jsme hrdým partnerem. Jsme 100% česká společnost, s více než desetiletou historií. Jediným vlastníkem společnosti je pan Ivan Slavický. 

image00001.jpeg

Nabízíme nejen prodej, ale také výkup zlata a stříbra

Vykoupíme investiční zlato a stříbro za ceny, které jsou uvedené na našich stránkách, bez ohledu na to u kterého prodejce bylo koupeno. 

Máme reálný výkup drahých kovů. Během měsíce vykoupíme drahé kovy v jednotkách milionů korun. Při výkupu u nás na showroomu odchází zákazník s penězi v ruce nebo na účtu. 

Dodání

Díky našemu vlastnímu skladu, ve kterém máme uloženo zboží v řádu desítek miliónů korun, dodáváme nejčastěji prodávané investiční slitky obratem. Průměrná doba dodání zbočí, podle nezávislého zdroje je Heurka jsou 3 dny.

Zobrazení doby dodání jsou vždy zobrazeny u každého produktu. Používáme následující stavy skladových zásob:

  • skladem ihned k dodání - toto zboží máme fyzicky ve vlastním skladu a můžeme ho ihned odeslat nebo předat
  • k vyzvednutí nebo odeslání do 3-5 pracovních dnů - toto zboží je nejčastěji nakupované našimi zákazníky a je na cestě od dodavatele k nám
  • k vyzvednutí do xx pracovních dnů - toto zboží můžeme zajisit s delším časem dodání nebo ho již objednané a zaplacené máme, ale z kapacitních důvodů na straně mincoven a sléváren v daném okamžiku není možné jej dodat obratem
  • předobjednávka, dodání ..., - toto zboží máme alokováno u mincovny a máme ho zaplacené z vlastních zdrojů. Toto zboží je možné objednat dopředu a zaplatit pouze bankovním převodem. Máme pouze vlastní kapitál, na zboží jsou nízké marže, které nám neumožňují zboží zákazníků financovat. Denně nám chodí několik nabídek různých sběratelských mincí nebo slitků Předprodeje děláme pouze vyjímečně. Tím, že zboží musíme platit dopředu sami věříme, že daný předprodej má pro naše zákazníky smysl.

Jsme transparentní obchodní partner pro naše zákazníky a také naše dodavatele, kterými jsou největší mincovny a slévárny světa.

Jeden z nejlevnějších dodavatelů investičních drahých kovů

Patříme v České republice k předním dodavatelům investičních drahých kovů. Naše hlavní část obchodu je prostřednictvím nízkonákladového eshopu. Pro naše zákazníky máme pouze jeden showroom v Praze. Máme vysoké obraty dodaného zboží. 

Ceny dodávaných kovů fixujeme vždy ihned po potvrzení vaší objednávky

Jako finančně silný obchodník s drahými kovy nepodmiňujeme fixaci ceny vaší platbou. Platbu za zboží můžete provést v dostatečné časové lhůtě, nejpozději však při předání zboží. Platit za zboží můžete pohodlně bankovním převodem na dobírku hotově, platební kartou nebo kryptoměnami.

V našem obchodě naleznete široký sortiment jak investičních, tak sběratelských zlatých a stříbrných mincí a slitků. V případě, že u nás nenajdete vámi poptávané zboží, neváhejte se na nás obrátit. Zajišťujeme také individuální dodávku.

Naše reference mluví za nás​

Jsme moc vděčni našim zákazníkům, kteří poskytují veřejnou zpětnou. Refence jsou nezávislé. Každou jednotlivou referenci si může kdokoliv ověřit, protože u nich uvádíme zdroj. 

Důležité je také aktuálnost a množství referencí, které získáváme. Poskytují tak důvěrychoný obraz naší práce. 

Máte-li jakékoliv další dotazy, neváhejte nás kontaktovat. 

Rádi Vás osobně přivítáme v našem showroomu v Praze, ve kterém si můžete osobně prohlédnout široký sortiment nabízeného zboží. Vybrané zboží si rovnou také můžete na místě zaplatit a odnést.