Cena je fixována v okamžiku vaší objednávky.

Nečekáme na Vaší platbu. 

Vzhledem k charakteristice zboží, šíři sortimentu a našim skladovým zásobám, máme následující podmínky pro platbu za objednávky takto:

  1. Bankovní převod - platba dopředu - forma doručení poštou nebo osobní předání na showroomu v Praze - žádný limit není stanoven.
  2. Na dobírku je možné objednat zboží do výše 350.000 Kč, 15.000 EUR nebo 15.000 USD.
  3. Platební kartou a kryptoměnami. Můžete zaplatit prostřednictvím platební brány thepay.
  4. Objednávky s platbou při osobním převzetí je možné realizovat podle podmínek stanovených zákonem. Předání zboží probíhá na showroomu v Praze 8, Nad Rokoskou 1320/31.
  5. Objednávky nad 1 mil. Kč doručujeme osobně na území ČR. U objendávek nad 1.000.000 Kč můžeme dohodnout individuální podmínky úhrady obchodu.

Platbu můžete provést při předání zboží v hotovosti nebo bankovním převodem na našem showroomu při předání zboží. Bankovní převod je potřeba realizovat tak, aby prostředky byly připsány na náš účet před předáním zboží. Bankovní domy umožňují okamžité platby až do 400.000 Kč. Okamžité platby v Eurech je možné relizovat do výše 100.000 Eur. Bankovní účty máme vedené u Raiffesenbank, Moneta, Oberbank, Slovenské spořitelně.

Vycházíme tak vsříc všem, kteří s námi neobchodovali nebo si chtějí před zaplacením ověřit pravost zboží. Na showroomu máme mimo jiné, připravený spektromert pro určování složení metalických kovů. Analýza prodávaného zboží vám je zobrazena během několika vteřin.

Bankovní převody prosím provádějte tak, aby úhrada za zboží byla připsána na náš účet do 2 pracovních dnů od potvrzení objednávky. Objednávky jsou vyřizovány v pořadí, v jakém přišly platby za zboží.

Zboží je možné si objednat také na dobírku, přičemž se za zboží platí při doručení, za podmínek výše uvedených.

Na showroomu můžete platit hotově či okamžitým bankovním převodem. Bankovní převod je potřeba realizovat tak, aby prostředky byly připsány na náš účet před předáním zboží. Bankovní domy umožňují okamžité platby až do 400.000 Kč. Okamžité platby v Eurech je možné relizovat do výše 100.000 Eur. Bankovní účty máme vedené u Raiffesenbank, Moneta, Oberbank, Slovenské spořitelně.

Bohužel k výši poplatků na platebních kartách ve výši 2,5% nepřijímáme platby platebními kartami.

Podle informací, které máme k dispozici, platební kartou je možné platit zboží České poště na dobírku nebo na jejich pobočce. Prosím tuto informaci si ověřte u svého doručovatele nebo na pobočce své pošty.