Ke správnéme chodu našeho eshopu využíváme ukládání cookies ve Vašem prohlížeči. Pro udělení souhlasu a uzavření tohoto okna prosím potvrďte tuto zprávu.

STŘÍBRNÁ MINCE 1 OZ ELTON JOHN 2021

922,00 Kč
S DPH
Počet
skladem ihned k dodání

Cena výkupu:

555,07 Kč S DPH

STŘÍBRNÁ MINCE 1 OZ ELTON JOHN 2021

 

Tuto sběratelsky atraktivní minci Vám přinášíme v originální plastové kapsli. Tato elegantní a vysoce žádaná mince je ražena Britskou královskou mincovnou, která vzdává hold již druhému interpretovi z úspěšného projektu British Music Legends. Tato stříbrná zaručuje obsah kovu (v trojských uncích) a absolutní ryzost nejčistšího 99.99% stříbra.

 

Tato uncová mince je ražena jako zákonné platidlo s nominální hodnotou 2 POUNDS.

 

300 000 000 prodaných desek je Elton John jedním z pěti umělců s nejprodávanějšími deskami na světě. Jeho nejúspěšnějším singlem je píseň „Candle in the Wind", která původně vyšla v roce 1973. V roce 1997 zazpíval Elton John tuto píseň ve Westminsterském opatství na pohřbu své přítelkyně Diany, princezny z Walesu, která tragicky zahynula při dopravní nehodě.

 

Rub mince

Je tvořen tradičním portrétem nejdéle vládnoucí panovnice britského impéria královny Alžběty II. a označení nominální hodnoty „2 POUNDS" a dále nápisy „ELIZABETH II . D.G.REG.F.D.“ – královny z milosti boží.

 

Líc mince

Originálním motivem této stříbrné mince je klobouk, motýlek a brýle ve tvaru noty - typický jevištní outfit excentrického umělce Eltona Johna. Součástí motivu je také nápis „ELTON JOHN" a část britské vlajky.

 

Dodáváme originální balení přímo z mincovny. Mincí máme více. 

 

Standardně doručujeme dopravu prostřednictvím České pošty formou pojištěného cenného psaní. Platba při převzetí nebo bankovním převodem.

 

Jsme prodejcem s registrací u Puncovního úřadu ČR, ručíme za původ a originalitu veškerého námi nabízeného zboží.