Ke správnéme chodu našeho eshopu využíváme ukládání cookies ve Vašem prohlížeči. Pro udělení souhlasu a uzavření tohoto okna prosím potvrďte tuto zprávu.

STŘÍBRNÁ MINCE 1 OZ MARVEL DEADPOOL 2018

1 639,00 Kč
S DPH
Počet

Cena výkupu:

494,46 Kč S DPH

Stříbrná mince 1 oz MARVEL DEADPOOL 2018

 

 

Australská mincovna v Perthu v roce 2018 vyrazila další emisi, která vzdává hold americkým komiksům Marvel Comics. Jedná se o stříbrnou investiční minci, která je vyrobena z jedné trojské unce ryzího stříbra. Emitujícím regionem se stala země Tuvalu. Nominální hodnota emise je 1 TVD.

 

 

Marvel Comics je americké vydavatelství komiksů, které bylo založeno již v roce 1939 pod jménem Timely Comics. Mezi nejznámější komiksové hrdiny patří Spiderman, X-Man, Iron Man, Wolverine, Profesor X, Black Panther nebo Thor. Mnohé postavičky těchto kultovních komiksů se staly předlohou pro mincovnu v Perthu.

 

 

Na rubové straně mince vidíme postavu Deadpool. V spodní části mince je uvedeno jméno hrdiny a také název celé sady: Marvel.

 

 

Lícová strana mince zachycuje podobiznu královny Alžběty II. od uznávaného rytce Iana Rank-Broadleyho. Nechybí ani bližší specifikace mince – země emitenta, nominální hodnota, rok ražby a údaj o ryzosti a hmotnosti.

Standardně doručujeme dopravu prostřednictvím České pošty formou pojištěného cenného psaní. Platba při převzetí nebo bankovním převodem.

            

Jsme prodejcem s registrací u Puncovního úřadu ČR, ručíme za původ a originalitu veškerého námi nabízeného zboží.