Ke správnéme chodu našeho eshopu využíváme ukládání cookies ve Vašem prohlížeči. Pro udělení souhlasu a uzavření tohoto okna prosím potvrďte tuto zprávu.

STŘÍBRNÁ MINCE 1 OZ COCA COLA HOLIDAY COIN 2019

1 450,00 Kč
S DPH
Počet
skladem ihned k dodání

Cena výkupu:

494,56 Kč S DPH

 

Veselé Vánoce od Scottsdale Mint!
 

Scottsdale Mint s potěšením oznamuje speciální omezené vydání razby; Stříbrná prázdninová mince Coca-Cola 1 oz 2019.

Santa Claus a Coca-Cola jsou globální ikony popkultury, které se prolínají v prázdninové reklamě od dvacátých let, a to natolik, že Coca-Cola ve skutečnosti pomohla formovat obraz Santa Clause, jak si ho dnes představujeme.

Na lícové straně mince je ikonický obraz Santa Clause, který si užívá ledově chladnou colu. Podrobná kresba je obratně vytvarována a vyražena do ostrého čistého stříbra. Původní obrázek namaloval umělec Fred Mizen v roce 1930 pro reklamu Coca-Cola a zobrazoval Santu v davu, který pil láhev koksu.

Na zadní straně najdete fidžijský erb na texturovaném pozadí měkkého, unášeného sněhu, kývnutí na báseň Twas the Night Before Christmas (Návštěva svatého Mikuláše): Když nakloníte minci tam a zpět ve světle si vybavíte řádek z básně: „Měsíc na hrudi nově napadaného sněhu dodával předmětům pod leskem poledne ...“ 

Tato mince skutečně rozsvítí vaše Vánoce a je dokonalým dárkem pro každého, kdo miluje Vánoce nebo colu, která pokrývá celé lidstvo. Distribuuje společnost Scottsdale Mint, jsou zákonným platidlem na Fidži a mají omezenou ražbu pouze 25 000 kusů. Každá vážící jednu trojskou unci zasáhla 0,999 jemného stříbra a tyto mince se dodávají v patentovaném bezpečnostním a autentizačním obalu Certi-Lock® od Scottsdale Mint.

 

 

Dodáváme originální balení přímo z mincovny. Mincí máme více. 

 

Standardně doručujeme dopravu prostřednictvím České pošty formou pojištěného cenného psaní. Platba při převzetí nebo bankovním převodem.

 

Jsme prodejcem s registrací u Puncovního úřadu ČR, ručíme za původ a originalitu veškerého námi nabízeného zboží.