Ke správnéme chodu našeho eshopu využíváme ukládání cookies ve Vašem prohlížeči. Pro udělení souhlasu a uzavření tohoto okna prosím potvrďte tuto zprávu.

STŘÍBRNÁ MINCE 1 OZ YEAR OF THE ROOSTER 2017 (ROK KOHOUTA)

998,00 Kč
S DPH
Počet
skladem ihned k dodání

Cena výkupu:

494,58 Kč S DPH

Stříbrná mince 1 oz Lunární série II Year of the Rooster 2017 (kohout)


Tato výjimečná stříbrná investiční mince s ryzostí 999/1000 Ag s pečetí té nejvyšší kvality v limitované edici byla vyražena u příležitosti čínského lunárního roku KOHOUTA.
 
Na rubové straně je zachycen kouhout, který pyšně stojí na jedné noze. Na minci je také zachycen čínský znak pro kohouta. Nechybí ani anglické pojmenování Year of the Rooster.  Samozřejmostí je iniciála "P", jež se stala symbolem mincovny v Perthu
 
Na lícové straně jsou uvedeny údaje o minci - ryzost, hmotnost, rok ražby, nominální hodnota a samozřejmě je zobrazena podobizna královny Alžběty II. Perthská mincovna tak pokračuje v úspěšné ražbě australského lunárního kalendáře II, kdy každý rok razí jiný motiv založený na čínském zvěrokruhu. Mince se dodávají v ochranných akrylových kapslích.

          

Dodáváme originální balení přímo z mincovny. Mincí máme více. 

 

Standardně doručujeme dopravu prostřednictvím České pošty formou pojištěného cenného psaní. Platba při převzetí nebo bankovním převodem.

Jsme prodejcem s registrací u Puncovního úřadu ČR, ručíme za původ a originalitu veškerého námi nabízeného zboží.