Cena je fixována v okamžiku vaší objednávky. Nečekáme na Vaší platbu.

Vzhledem k charakteristice zboží, šíři sortimentu a našim skladovým zásobám, máme následující podmínky pro platbu za objednávky takto:

1. Bankovní převod - platba dopředu - forma doručení poštou nebo osobní předání na showroomu v Praze - žádný limit není stanoven.

2. Na dobírku je možné objednat zboží do výše 50.000 Kč. Tento limi jsme stanovili protože za tuto částku můžete objednat nejprodávanější sortiment a to je 1 unce zlata ať už jako slitek nebo minci. Stejně tak můžete objednat 2 kg stříbra. Můžete tak vyzkoušet náš obchod bez rizika.

3. Objednávky s platbou při osobním převzetí je možné realizovat do výše 100.000 Kč. Předání zboží probíhá na showroomu v Praze 8, Nad Rokoskou 1320/31. Pro nové zákazníky, jejich první obchod s předáním na showroomu není limit první objednávky nastaven.

4. Objednávky nad 1 mil. Kč doručujeme osobně na území ČR.

Platbu můžete provést při předání zboží v hotovosti nebo bankovním převodem na našem showroomu při předání zboží.

Vycházíme tak vsříc všem, kteří s námi neobchodovali nebo si chtějí před zaplacením ověřit pravost zboží. Na showroomu máme mimo jiné, připravený spektromert pro určování složení metalických kovů. Analýza prodávaného zboží vám je zobrazena během několika vteřin.

Bankovní převody prosím provádějte tak, aby úhrada za zboží byla připsána na náš účet do 2 pracovních dnů od potvrzení objednávky. Objednávky jsou vyřizovány v pořadí, v jakém přišly platby za zboží.

Zboží je možné si objednat také na dobírku, přičemž se za zboží platí při doručení, za podmínek výše uvedených.

Na showroomu můžete platit hotově či okamžitým bankovním převodem.

Bohužel k výši poplatků na platebních kartách ve výši 2,5% nepřijímáme platby platebními kartami.

Podle informací, které máme k dispozici, platební kartou je možné platit zboží České poště na dobírku nebo na jejich pobočce. Prosím tuto informaci si ověřte u svého doručovatele nebo na pobočce své pošty.